| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca aceste 2 creatine, au aceeasi calitate.
Atunci nu inteleg de ce este pretul diferit? Ca difera firmele?
ON si Dymatize.
http://www.megaproteine.ro/Creatina/ON-Creatina-2500-200 -CAPS/
http://www.megaproteine.ro/Creatina/Dymatize-Creatine-30 0-g/
Nu stiu ce sa aleg intre astea 2 :-?

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Diferenta de pret este din cauza calitatii.De exemplu Ideal Protein de la Redis(faina indulcita) si MyoFusion de la Gaspari Nutriton.Pretul difera ca de la cer la pamant dar, practic au aceeasi cantitate de proteine.Acum,cine minte? Care e mai buna avand in vedere ca Redis este una dintre cele mai slabe firme?! In acest sport, ce e mai scump e mai bun!

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Pai una are 500g iar cealalta are 300g; una-i capsule, alta-i pudra, una-i o firma mai prestigioasa decat cealalta
Toate astea dau diferenta de pret
Oricare dintre ele e o alegere buna, depinde de preferinte. Daca vrei sa bagi in shake ia pudra, daca vrei sa iei inainte de antrenament ar fi mai ok capsule