| Adyisor a întrebat:

Am facut Fotbal de performanta, si m-am lasta. Voi ce credeti este mai bine sa ramn in "Curtea Scoli"sau sa incep din dou de performanta?

Răspuns Câştigător
| slipknot a răspuns:

Pai daca chiar esti pasionat de fotbal nu as vedea de ce nu ai mai juca si te-ai rezuma numai la cel din curtea scolii... Poate ai vreo sansa in viitor sa intri intr-o echipa buna...

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Sport

| TommyHilfiger a răspuns:

Sa incepi din nou de performanta, indiferent cum joci. Poate intr-o zi o sa ti se iveasca norocul.