| johnarmand a întrebat:

Salut! Am vârsta de 16 ani și vreau sa ma reapuc de fotbal dar nu știu dacă are rost.Am mai facut fotbal la vârsta de 11/12 ani dar am facut doar un an jumătate in rest pe la mine pe la țara și prin curtea școlii destul de mult timp..Joc destul de ok(fundaș lateral am viteza) (sunt slăbuț și înalt).Voi ce credeți? Vreau părerea unui profesionist…

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu avem profesionisti fotbalisti aici.
Mergi al un Club sportiv sa fii testat de un antrenor si vei afla adevarul.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"vreau sa ma reapuc de fotbal... Vreau părerea unui profesionist…"

du-te dom-le la un club de fotbal și trage-l pe antrenor de mânecă, cum că știi "meserie". Demonsrează. Apoi afli părerea

| cristianvalentin337 a răspuns:

Iti recomand baschetul..am facut 10 ani de fotbal si am intrat la academia hagi. dupa ce m-a vazut domnul antrenor la un meci mi-a platit 6 luni de baschet si am ramas aici. aveam aceleasi calitati ca si tine, chiar mai bune. jucam extrema ascunsa

| maicalciobotaru a răspuns:

Hey Buna