| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, pot sa încep sa fac fotbal la 18 ani de performanta?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Cam tarziu, dar niciodata sa nu spui niciodata. Poate vei fi noul Ibrahimovic.

| Necunoscutu92 explică (pentru aXy99):

Ehh nu ajung eu așa departe dar ma străduiesc
(Zlatan chiar e un jucător bun E preferatul meu; D)

| aXy99 a răspuns (pentru Necunoscutu92):

Stiu, dar a inceput sa se remarce dupa o anumita varsta happy

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este destul de greu dar nu imposibil, mai ales daca ai calitatile fizice si tehnice necesare unui fotbalist si esti dispus la multa munca.

| AlexDarius3 a răspuns:

Cam târziu, dar dacă ştii să joci şi echipa e disperată s-ar putea.

| Negrea_Mihai_1999 a răspuns:

Cu siguranță daca te chinui si iti place cu adevarat poti face 100% fotbal de performanță