| diablo94 a întrebat:

am instalat windows xp sp3 si am instalat fifa 12 mi-l instaleaza tot si copiez cracul si imi da eroare cand vreau sa il deschid the application has failed to start because the application configuration is incorrect. reinstalling the application may fix this problem? ce ramane de facut va rog help me

2 răspunsuri:
| themosnters1999 a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi fifa sau trebuie sa-l downlaodezi din nou.

| diablo94 explică (pentru themosnters1999):

L-am si reinstalat l-am si downloadad din nou si degeaba.altceva