| JusTPauL a întrebat:

Am fost la sala de dimineata si am facut brate cu greutati mult mai mari ca de obicei.
Dupa-masa am vrut sa dorm dar nu prea am reusit din cauza amortelii.
Mi-au amortit incheieturile si in zona coatelor. Mentionez ca nu ma dor. Doar ca mi-au amortit foarte tare si ma trezeam din 30 in 30 min.
De obicei luam dupa sala vitamine si minerale animal flex, nu stiu daca are vreo legatura ca astazi nu le-am luat.
O sa am mereu probleme daca ma antrenez la maxim?

2 răspunsuri:
| mr009 a răspuns:

Cred că da. Ia în vedere un program de sport realist, și mănâncă mai bine sănătos decât să iei suplimente.

| Alexandur000000 a răspuns:

Nu,dar incearca treptat sa ridici greutati mai mari,