| MePsd a întrebat:

Am inceput sa beau cate un litru de gainer pe zi pentru ca am 1.72 si 52 de kilograme(is prea slab). Doar ca mirosul de la fulgi ma face sa vomit. Stiti daca e normal? Nu vomit,dar e enervant mirosul ala de faina parca, sau de aluat sau cv....nush. Dau funda.
Ps: Ce cantitati folositi si ce alimente?(eu: lapte, branza,miere,fulgi de ovaz, banane,esenta rom, cacao).

Răspuns Câştigător
| Cedry2k8 a răspuns:

Dupa un timp, pana si cea mai gustoasa protina sau supliment pentru sala, devine groaznic la gust. Incearca sa bei ce ai acolo mai direct asa, dai direct pe gat fara sa mai gusti. Si pune-te si lucreaza, fa exercitii, fiindca trebuie sa pui masa musculara, nu grasime.

11 răspunsuri:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Ceea ce faci tu e gresit.
Fa-ti un program in a manca de 5.6 ori pe zi plus 2 sau 3 shake-uri de gainer.
Bei prea mult si iti astupa pofta de mancare. Shake-ul se bea dupa ce ai terminat de mancat.

Răspuns utilizator avertizat
| Flori_Florin_1997 a răspuns:

Vomiti pentru ca, probabil iti faci greata singur. Adica au un miros normal dar daca iti faci greata asa e...