| Vreausapot a întrebat:

Am inceput sa fac exercitii de slabire pe o aplicatie de telefon.
Astazi am terminat exercitiile pentru ziua 1.
Sa va spun ce exercitii fac:
Abdomene x30
Stat scandura 90 secunde.
Sarit pe loc x60
Ridicatul piciorului la nivelul abdomenului 60x
Mountain climber x60
Cobra stretch 60 secunde
Si este o chestie cu indoitul articulatiilor la picioare 20secunde pe partea in care stau.
Sunt aceste exercitii bune pentru a scapa de burta?
Aplicatia se numeste six pack in 30 days dar are mai multe categorii precum scapatul de burta sau sa fac muschii abdominali in parti.Eu vreau deocamdata pe cea cu pierderea burtii.
Specific ca eu am 14 ani si am reusit sa termin ziua 1 dar nu am putut face acel hell touch.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, până aici e bine, dacă nu ai reușit să faci un exercițiu, asta nu schimbă rezultatul. Dar și alimentația trebui să fie corespunzătoare.