| alexionut45 a întrebat:

Salut exercitiile precum 6 pack in 8 minutes sau altele ajuta la marirea abdomenului?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De cat timp ai cont si ai primit raspunsuri bune, ar trebui sa stii mai multe... nu sa pui intrebari tampite straight face

| Unstopable a răspuns:

Nu

| VeldroN a răspuns:

Man daca vrei sa iti maresti muschii exista o metoda simpla care o practici 1 luna si se observa diferenta.La mine a functionat.
Te pui in pat si te lasi pe spate pe teren plat, iti pui mainile la ceafa si apoi tragi de ceafa pentru a iti ridica capul in sus dar fara picioare(picioarele trebuie sa ramana nemiscate deci pune ceva care sa le opreasca din miscare), repeta asta 1 luna si se va observa diferenta. Funda?