| Qzert a întrebat:

Am inteles de pe unele siteuri ca daca alergi pierzi masa musculara. Cand o sa vina caldura o sa fiu zilnic la fotbal. Nu vreau sa renunt la sport. Niste solutii ar fi bune. In al doi-lea rand am tot auzit ca nu poti sa pui "muschi" si sa nu faci "burta". Am un abdomen frumos si sunt destul de slab. Vreau sa dezvolt tot corpul dar sa raman si cu abdomenul. Si cam ce trebuie sa mananc? Mentionez ca am 15 ani si jumatate! Multumesc!

2 răspunsuri:
| etudor a răspuns:

Nu pierzi masa musculara ci, ceva grasime.Masa musculara se fortifica., se intareste oganismul, se oteleste cum zice romanul.