| Costathebest a întrebat:

Buna! am si eu o intrebare! sunt destul de slab, am 176 si 64 de kg si am putina burta! adica dupa ce mananc nu am abdomen plat si imi tin burta supta ca sa fie plat... e ceva normal? sau ar trebui sa mai pun masa musculara? adica exista cineva care sa nu aiba deloc burta fara sa si-o tina supta?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" imi tin burta supta ca sa fie plat... e ceva normal?"

dacă ești politician sau top-model, e normal. Dacă nu, sincer ai probleme!

| lpavel a răspuns:

Binenteles ca exista, chiar si eu dar nu in in perioada de iarna...astai alta poveste!
Daca numai atunci ai burta cand mananci, inseamna ca tu mananci foarte rar mult luand in consideratie ca ai numai 64 kg.
Pai daca ai manca mereu mult atunci ai avea burta DAR ai mai avea si 80-90 kg.
Problema ta e ca sari peste mese, nu ai un program de masa iar cand nu mai rezisti atunci te pui la masa si uiti sa te mai ridici, de aceea ai burta! Schimba programul asta al tau si respecta orele de masa! Daca nu poti manca mancare gatita ca nu esti acasa sau nu-ti permiti dintr-un anumit motiv, fa-ti frumos pachetele de masa (sandvisuri) si le manaci cand e ora mesei!