| joshua12 a întrebat:

Am lipsit la sala in ziua cand trebuia sa lucrez spate
Vinerea fac triceps si piept, si am facut si spate sa recuperez, are ceva?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu are nimic atat timp cat ii dai o zi de odihna pana sa il antrenezi din nou.

| SkandallKamataru a răspuns:

Ce sa aiba ma omule, ce-s cu întrebările astea?
Muschii cresc in timp, atat timp cât te-ai antrenat cum trebuie si hipertrofia a fost atinsa, si atat timp cat te-ai alinentat cum trebuie, totul o sa mearga bine, chiar nu vad rostul pentru care iti faci griji.

| GabrielaaGbai244 a răspuns:

Nu consider că ai de ce să-ți faci griji. Nu e nimic în neregulă să lucrezi spatele în altă zi. Important e să te antrenezi constant.