| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi pentru a slabi si a reveni in masa musculara + 6 pack abs. Am 14 ani, 52 kg 1, 68 inaltime.
Faza e ca am avut 6 packa abs si faceam 20 la bara dar nu prea m-am ocupat si nu mai pot.
Imi puteti da o dieta sau niste exercitii cu care sa ma ocup toata vara?
Sunt gata de a face tot pentru a reveni la o forma.

3 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Nu-i asa complicat sa faci patratele. Grasime nu prea cred ca ai, doar ca nu ti se vad patratelele.
De exemplu eu bag gainer si proteine in fiecare zi(unii zic ca o sa fac burta) dar nu-i chiar asa. Merg la sala dar antrenez abdomenul o data sau de 2 ori pe saptamana si atunci foarte putin, dar tot au inceput sa se vada patratelele fara sa ma fortez.
Eu fac un singur exercitiu, nu-i stiu exact denumirea, ma prind de o bara si ridic picioarele la 90 grade. Daca mai ai si ceva in spate care sa te tina fix e perfect.
Eu garantez ca in mai putin de o luna o sa se vada rezultatele.

| DoarIntrebare a răspuns (pentru JusTPauL):

Faza e ca am un mic strat de grasime