| dianainsta01 a întrebat:

Am nevoie de sfatul si parerea voastra. Tin regim disociat (de 90 zile) de o saptamana, insa eu imi doresc foarte tare sa slabesc pana pe la mijlocul lui iulie cam 7-8 kg. Daca alerg 20-30 de minute zilnic, iar in weekend merg 1 ora cu bicicleta credeti ca e suficient? Si credeti ca voi reusii sa slabesc aceste kg pana la jumatetea lui iulie?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Regimul disociat e cea mai mare prostie posibila.

meriti sa te ingrasi triplu dupa

| SasNetRomania a răspuns:

Slabesti cat vrea corpul tau nu cat vrei tu! iar daca o sa slabesti prea mult in timp prea scurt iar nu e bine ca te imbolnavesti, sfatul meu e sa slabesti pe termen lung cate putinwinking

| trisha88 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa te ghidezi dupa cat ai slabit in aceste 90 de zile, asta ar indica oarecum eficienta dietei.Sigur ca niste alergari sau mersul cu bicicleta ar fi de asemenea folositor.Succes!