| nicko a întrebat:

Am niste role aproape noi,adica s-a mers foarte putin cu ele. Fata de rotile fostei perechi de role, acestea arata foarte bine.Candva am imprumutat niste role cu roti negre(actualele au roti albe),mergeau foarte bine,nu faceau zgomot si nu te opreai la fiecare pietricica, erau cu silicon.Si actualele roti parca au silicon.dar fac galagie si nu merg ca alea. Unde este asfalt nivelat si la vale merg bine (dar tot zgomotos) insa in rest merg cam greu cu ele.As vrea sa stiu ce e de fapt siliconul de pe roti,cum imi dau seama daca au sau nu, doar dupa cum merg? Adica inseamna ca ale mele nu au silicon? Si cat costa un set de 8 roti sau 4, cum se vand.Sau as putea sa le fac ceva sa mearga mai bine?

Răspuns Câştigător
| Andreicik a răspuns:

Cred ca rotile sunt roase... Trebuie sa ti le schimbi...http://www.compari.ro/CategorySearch.php?st=roti+pentru+role aici sunt oferte de roti, in parea de jos, dupa numerotarea paginilor cu role.