| rihannna a întrebat:

Am o banda de alergat life gear 98380e si mergea deastul de ok. pana azi cand am pornito a mers 10 secunde si mi.a aparut pe ecran E1 adica eroare 1 presupun...ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu ai nr de telefon de la suport tehnic? Trebuie sa aiba

| rihannna explică:

La fel am si eu o banda ca si a ta si acum vreo luna am patit acelasi lucru! problema a fost ca sa desprins un fir care face ceva contact cu nu stiu ce..firul sa desprins de acolo de jos din fata. unde scrie mare Life Gear. (oricum l.a reparat un vecin). apropo am sunat la garantie si a zis ca nu are rost sa o trimit pentru atata la Bucuresti sau unde