| cscaramel a întrebat:

Am o banda de alergat care de vreun an nu mai perge si inca nu stim cauza. Tot ce stim este ca, inainte sa o mutam la etaj, mergea perfect, dar dupa nu a mai mers, si arata intruna "eroare 2". Nu am gasit 'specialisti' care sa ne-o repare, iar maine tatal meu o va muta in caraj, ceea ce e cam acelasi lucru cu aruncatul, asa ca, va rog mult, urgent, stie cineva ce are? dau funda si vot pentru cel care ma ajuta. Seria este : LifeGear easytrack97478

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Citeste cartea tehnica a ei undeva trebuie sa aiba codul de erori in care iti va explica ce inseamna eroarea 2