| DDCC a întrebat:

Am o curiozitate: cei care ați jucat vreodată / jucați la pariuri cât ați pierdut cel mai mult per total? Zeci, sute, mii de lei?

7 răspunsuri:
| EdwardMdk a răspuns:

Iti recomand sa joci la pariuri sportive la fotbal, nu prea am pierdut bani, mai mult am castigat doar trebuie sa stii ce echipe sa alegi.

| DDCC explică (pentru EdwardMdk):

Spre exemplu în seara asta la naționale la fotbal ai ceva sugestii?

| EdwardMdk a răspuns (pentru DDCC):

Locuiesc in Paris si eu pariez cu un site ParionsSport, spune-mi ce echipe joaca.

| DDCC explică (pentru EdwardMdk):

Uită-te pe https://www.flashscore.ro/ la Europa Euro - Calificări

| EdwardMdk a răspuns (pentru DDCC):

Germania

| DDCC explică (pentru EdwardMdk):

Doar pe Germania vs Belarus pariezi? Ce?

| DDCC explică (pentru EdwardMdk):

De ce naiba mai răspunzi la întrebare dacă nici la comentarii nu mai răspunzi?
A, da..ai răspuns doar ca să te dai mare, când colo sunt sigur că câștigi un bilet și pierzi restul de 10! Bravo bă!