| anonim_4396 a întrebat:

Am o echipa de fotbal care o sa participe la un mini turneu amical, jucatori amatori bineinteles, trebuie sa inscriu aceasta echipa dar nu stiu ce nume sa-i dau, stiu ca aveti idei bune, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| erasier a răspuns:

Mie imi place cum suna asta nu stiu tie daca iti place Fotbal Club Armada

6 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

FC Scuipa-n Dunarelaughing
pune si tu un nume legat de localitatea in care estibig grin...

| Chio9 a răspuns:

Motoare grele
Randament
Tiki Taka

Sa-mi zici si mie ce loc ai luat...
De unde esti?big grin

| KazumaKwabara a răspuns:

Urameshi team sau FCM Underground,
Real Kazuma, etc

| GoldenBrau a răspuns:

E ceva local si de asta nu vreau sa pun ceva legat de locatie. multumesc, mai astept raspunsuri daca mai sunt idei!

| alex161090 a răspuns:

Pune si tu un nume din zona in care esti sau ceva ce iti reprezinta orasul supune la vot impreuna cu jucatorii

| eu1012 a răspuns:

Vantu-Prabusirealaughing Santos-Brau sau Amatori Galaxyei, Floridas, Castigatori, Cucu-Muculaughing Puscasi-Marini, Ronalzi sau Fotbal Club Dinho