| Christianenache a întrebat:

Salutare TPU! Vreau sa organizez un turneu de mini fotbal si vreau sa stiu urmatoarele:
-Unde mai pot gasi un arbitru
-Unde as putea gasi echipele
-Alte idei pe care credeti ca ar trebui sa le stiu

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibil ca un minor de 14 anisori sa organizeze un turneu, fie el si de fotbal.

lasa asta in grija profesorilor de sport sau a antrenorilor de la cluburile respective, ca tu esti doar un copilas de scoala generala, fara nici un fel de putere, cunostinte sau atributii.

| Christianenache explică (pentru Violleta2022):

Nu stiu de unde ati tras concluzia ca am 14 anisori si ca inca sunt la generala

| Violleta2022 a răspuns (pentru Christianenache):

Cum de unde stiu, din declaratia ta pe acest forum, uite aici:

https://www.tpu.ro/......-adresata/

| Christianenache explică (pentru Violleta2022):

Purtati ochelari? Intrebarea este din 2021?

| johnnny123 a răspuns:

Deci tu vrei să organizezi un turneu, dar nu știi nici măcar unde ai putea găsi echipe și arbitru?

Păi atunci ce știi mai exact? Ce aduci tu în ecuație, care este contribuția ta? Ce te face să crezi că ai competențele necesare pentru a organiza un turneu?

| Christianenache explică (pentru johnnny123):

Pai unul din arbitrii voi fi eu, am gasit doua terenuri care sunt gard in gard, am mai organizat unele concursuri, dar nu sportive