| michaelrbn a întrebat:

Am o intrebare. Daca joc la o echiapa de juniori u19 si sunt legitimat acolo (echipa mare este in liga 4). Mi s-a propus sa joc in liga 5 sa ajut echipa satului de unde sunt bunicii mei. Intrebarea mea este daca as putea sa continui la actuala echipa de juniori dar sa joc si la echipa cea din liga 5 in acelasi timp. Imi cer scuze daca nu m-am exprimat corect***

1 răspuns:
| cfrtobias a răspuns:

E clar ca n-are nevoie antrenorul de tine daca te trimite la echipa din liga 5 happy