| AlexSanchez1995 a întrebat:

Salut uitati am 16 ani si joc la o echipa de juniori ma rog nu sunt inca legitimat dar o echipa de liga a-4-a ma vrea la echipa mare cee ar trebui sa aleg? (echipa unde fac antrenament e in liga a-3-a fara sanse de promovare dar cu un patron plin de bani patronul de la silvadez mai exactbig grin)

1 răspuns:
| Stefan001 a răspuns:

Eu zic sa ramai in cea de liga a-3a si-ti spun si de ce:
Pentru ca, daca te-ai duce inc ea de liga a-4a; aia sigur stiu mai multe decat tine si probabil antrenorul lor nu sta sa recupereze cu tine asa ca te-ar da afara; zic sa ramai unde esti si sa inveti mai multe si dupa mai vezi tu.Asta este pararea mea acum tu faci ce vrei!happy Numai bine!