| Generalgrevious031 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca la Winner, e adevarat ca multi jucatori se plang ca cand au vrut sa-si retrage castigurile s-au trezit cu contul inchis?

Joc si eu la Winner si am castigat o suma destul de frumusica oare nu o sa patesc si eu cand vreau sa retrag cum spun multi pe net?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Firmele care lucreaza legal sunt obligate prin lege sa blocheze tranzactiile suspecte. Nu o fac cu placere.

| Alexandru1111199 a răspuns:

Pai fi destept si nu retrage ca aiawinking, nu stiu acum ce inseamna suma mare. Daca suma mare inseamna 10.000 de lei atunci fi si tu baiat destept si retrage cate 500 de lei azi 500, peste 3-4 zile alti 500, dupa mai joaca 100-200 sa vada aia ca ii rulezihee hee, ca aia vor sa vada ca tu esti dependent si ca continui sa joci, daca vad ca scoti toti bani au indoiala ca nu mai recupereaza banii aia niciodata.

| Botosani1122 a răspuns (pentru Alexandru1111199):

Nu e adevarat. In momentul in care o sa vrei sa retragi si 100 lei o sa ti se inchida contul pe niste articole din termeni si conditii.

| Botosani1122 a răspuns:

Salut.

Da. Este adevarat. Mi-au inchis contul la retragere de 63.000 lei.

Sper sa iti aprobe retragerile?

| Botosani1122 a răspuns:

Sunt zeci-sute de persoane care au patit asta. Doar in februarie doua persoane au deschis dosare in instanta tot pe asa ceva.

Urmez si eu in martie.

Nu va mai deschideti conturi la Winner!