| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua, vreau sa retrag pe Winner suma de 2575 lei dar problema este ca imi cere ibanul si nu stiu cum sa fac rost de acest iban ca sa pot retrage acea suma.

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Ai aplicație bancara? Daca nu ai,poți să cauți contractul pe care l-ai semnat cu banca când ți-a deschis contul sau poți căuta prin mail.
Dar daca ai aplicație, îl găsești super ușor.
La Bt îl vezi pe bt pay la trimite iban, de exemplu.
Daca ai revolut, îl vezi la secțiunea contul tău.
Daca nu ai reușit nici după toate astea, poți sa suni la banca unde ai cont deschis și îi rogi sa te ajute cu ibanul.
Bafta!

| ioana748 a răspuns:

Buna ziua,
Adica va cere numărul contului bancar.
Daca nu aveti cont va faceti unul la o banca apropiata.