| alex251 a întrebat:

Am o intrebare un pic ciudata...si aceea ar fi: oare Giuliano acel pusti de 9 ani e cel mai puternic copil de pe planeta cica, are forta mai mare ca unu de 16 ani...sa zicem?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N are forta celui de 16-17 ani, deoarece cantareste mai putin. Nu poate da la skan de exemplu, un baiat de 17 ani, deoarece e mai usor.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai crede toate prostiile.

| costi900 a răspuns:

El o fi cel mai puternic printre cei de ani lui, greutatea lui ma rog.

| alex251 explică:

Nu nu ma refeream daca el ca puti de 9 ani cu antrenamentul lui intrece forta unuia de 16-17 ani care nu a facut sport?

| anonim_4396 a răspuns (pentru alex251):

N are forta celui de 16-17 ani, deoarece cantareste mai putin. Nu poate da la skan de exemplu, un baiat de 17 ani, deoarece e mai usor.

| ciprian1708 a răspuns:

Amuzanta intrebarea big grin nu este neaparat cel mai puternic copil chiar daca asa publica toate anunturile gandeste-te ca sunt atatia milioane de copii in lume