| Andra_Parpalac_1987 a întrebat:

Am o mica nelămurire desi bunica e decedata am visat-o in sicriu in in unele Ami vorbea ce ar însemna asta? Și încă o întrebare m-am visat pe mine in sicriu stăteam în fund vorbeam cu familia și așteptăm să mă ducă la groapa sunt puțin speriata de acest vis

3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Da-i ceva de pomana si aprinde-i o lumanare la biserica

| medicine a răspuns:

Daca are ceva sa iti transmita fii deschisa. Poate ca iti va fi util ceva din ce a spus. Daca nu iti aduci aminte ce a spus sau daca e ceva al carui sens nu il poti descifra, poate pur si simplu ai fost lovita de moartea ei, si nu te-ai recuperat inca. E bunica ta, nu are de ce sa iti doreasca nimic altceva decat binele, si nu ai de ce sa fii speriata de aparitia ei.

| SpyG a răspuns:

Ai visat ca bunica ta era in sicriu, si iti vorbea, inseamna ca iti e foarte dor de ea, iar despre cel cu tine in sicriu, inseamna ca vrei sa fii alaturi de bunica ta.

Funda?