| mariaioana123 a întrebat:

Am visat pe tata meu in sicriu dar nu era mort imi vorbea ce inseamna asta?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E doar un vis.

| DyaElla a răspuns:

Visele In tompul noptii se bazeaza pe activitatile zilnice si gandirea pe care ai avut-o in ziua respectiva.
Se spune ca atunci cand visezi pe cineva mort inseamna ca va trai mult! E de bine nu te ingrijorawinking

| mary_1175 a răspuns:

Am o intrebare tatul tau este bonlav? daca da acest vis inseamna ca se va vindeca.

| diavolita_4468 a răspuns:

Cred ca prin tata tau un decedat din familie a trimis un mesaj prin vis

| Geannyna a răspuns:

Daca e plecat inseamna ca tie dor de el si ai vrea sa se intoarca...Si daca tie aproape ii sa i se intample ceva
inseamna ca tii foarte mult la el si nu iti dorest