| denisseioana a întrebat:

Buna seara dragilor. Rog pe cei care vor sa imi raspunda, sa o faca serios si sa nu rada de mine, pentru ca desi nu imi vine sa cred sunt speriata! De cateva zile patesc ceva infricosator: Vad pe cineva drag mine, pe cineva care iubesc foarte mult (fostul meu prieten), il vad mort. Il vad asezat in sicriu, ii vad crucea, vad cum il baga in groapa..ma vad pe mine si pe toata lumea in doliu..ma vad cum plang.pun mana pe el si e rece...va rog mult, cineva sa imi spuna ce inseamna asta si ce se va intampla..va rog din suflet, sunt foarte speriata...sa va spun, ca am mai simtit ceva asemanator odata, cum ca s-ar intampla ceva cu bunica mea si la cateva luni s-a intamplat..sunt foarte speriata, va rog sa ma ajutati!

10 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Se spune ca daca visezi moarte inseamna viata lunga.Zi merci ca nu ai visat nunta sau ceva mireasa ca alea erau cam de speriatwinking

| denisseioana explică (pentru ionutzul31):

Dar nu visez..imaginile astea le vad cu ochii deschisi, fara sa fie vreun in vis...vad toate astea, in diferite momente ale zilei, nu le visez..imi apar imaginile astea in fata...

| ionutzul31 a răspuns (pentru denisseioana):

Atunci cred ca ar trebui sa treci pe la un psiholog

| Bylok a răspuns:

Poate ti se intampla toate aceste lucruri pentru ca te gandesti prea mult la el sad Incearca sa vorbesti cu el...dar nu-i spune toate chestiile astea. Poate asa te mai linistesti happy

| Woodenpints91 a răspuns:

Şi cam ce fel de ajutor aştepţi de pe un site, de la nişte străini?
Nu cred că este cineva de aici luptător în vise, care să vină cu săbiuţa magică să-ţi salveze iubitul de la moarte, totul petrecându-se în alt univers, pe care doar tu poţi să-l vezi.

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Asta in vis...sau?

| denisseioana explică (pentru Maryuk해바라기):

Nu in vis, pur si simplu vad imaginea asta...

| SweetyღGirl a răspuns:

Draguta....mergi la psiholog si o sa iti zice ce estewinking

| Reginald a răspuns:

Esti clarvazatoare, ai vazut viitorul, condoleante!

| BiggestNoob a răspuns:

straight face