| anonim_4396 a întrebat:

Am pierdut calificarea, am câştigat respectul tuturor! Capul sus baieti ca oricum cei mai buni ramaneti. Steaua e campioana Romaniei si asa o sa fie mereu! Au dat dovada ca sunt luptatori, agresivi agili si foarte talentati. Tot respectul pentru ei ..Nu s-au calificat dar au obtinut ceva ce multi nu au... ONOARE.

Ceva mesaje de sustinere pentru Steaua dupa meciul cu Chelsea? Aratati ca sunteti suporteri adevarati stelisti si scrieti un mesaj de sustinere si incurajare a echipei. Sa vedem cati stelisti adevarati exista.

FORTZA STEAUA!

Răspuns Câştigător
| Havok83 a răspuns:

Sunt convins si simt asta in inima mea ca Steaua este cea mai iubita si populara echipa din Roamania asa ca nu cred ca alte echipe ar fi facut ce au facut acesti minunati baieti.Steau trebuie sa-si pastreze cumpatul si in al doilea rand trebuie sa dea tot ce au ei mai bun in grupele champions league.Deoarece sunt 100% convins ca ea va cuceri titlul cu numarul 24.Steau stii ca te sutinem dar chiar de nu vei cuceri ce ti-ai propus nu ne vei iesi din suflet.Niciodata.Fortza Steaua.

13 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Uf, pe mine mă impresionează implicarea ta și aprecierea ce o porți echipei....Frumos că ai o inimă atât de mare și-i cuprinzi pe toți, virtual, la piept. Las' că își vor reveni după pierderea de aseară, important e să nu-și piardă încrederea în ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot respectul pentru Steaua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wow ce mare dreptate aveti toti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa va zic ceva.:Cel mai frumos mesaj primeste funda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca am declarat un raspuns castigator continuati cu mesajele, cele care imi plac vor primi vot

| xClementine a răspuns:

I don't know what to do with all the fucks I don't give. sad

| Scorpiel a răspuns:

Adevaratii suporteri or sa se vada duminica, cand o sa se vada si sustinerea de care au parte... US24

| Iulian922 a răspuns:

Steaua ar merita sa castige toate meciurile de acum in colo. Macar a reusit sa iasa cu capul sus... voi ce credeti?

| Gabriello02 a răspuns:

Steaua a dominat intreaga prima repriza, au avut o gramada de ocazii de a inscrie dar norocul nu a fost de partea lor. Dupa multi ani steaua are in sfarsit parte de o echipa foarte talentata, englezi nu au castigat doar prin talent ci si prin o foarte buna strategie ceva ce romanilor nostri le cam lipsea.

| Feeltheflow15 a răspuns:

Suntem alaturi de ei orice ar fi si nu ne dam infranti cu una cu doua.Steaua este cea mai buna echipa de fotbal din toate timpurile si toti stim asta!

| anonim_4396 explică (pentru Feeltheflow15):

Ai mare dreptate.

| xXxGABYxXx a răspuns:

Orcum Steaua e cea mai bunca echipa din Romania.A facut ceau putu in fata unei echipe cu nume mari. Asa ca FORTZA STEAUA!

| Biddy a răspuns:

Sunteti cei mai buni, multi va invidiaza deoarece la un meci cu campionii altei tari ii e frica de aia ei au incendiat in 2009 acea casa cand dormeau stelisti ca sa fie obositi toti, sau in 2007 tot asa dar nu stiau ca puteau omora pe cineva, forta in continuare va ador bun meci a fost ieri dar au castigat chelse, sunteti cei mai buni steaua va ador succes in continuare.

Da-mi funda