| anonim_4396 a întrebat:

Am pierdut calificarea, am câştigat respectul tuturor! Capul sus baieti ca oricum cei mai buni ramaneti. Steaua e campioana Romaniei si asa o sa fie mereu! Au dat dovada ca sunt luptatori, agresivi agili si foarte talentati. Tot respectul pentru ei ..Nu s-au calificat dar au obtinut ceva ce multi nu au... ONOARE.

Ceva mesaje de sustinere pentru Steaua dupa meciul cu Chelsea? Aratati ca sunteti suporteri adevarati stelisti si scrieti un mesaj de sustinere si incurajare a echipei. Sa vedem cati stelisti adevarati exista.

Cel mai frumos mesaj primeste funda si restul care imi plac vor primi vot

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Reghe nu e vinovat. Jucatorii au fost antrenati foarte bine, dar in fata unei echipe precum Chealsea joci cu alt sentiment.Un jucator nou in teren ar fi insemnat sa riste.Nu era incalzit si putea face greseli care costau.
Asa ajunge o echipa mare, prin meciuri pierdute/castigate cu echipe cu experienta.Din greseli se invata.

14 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Am eu un mesaj: mai lasati fault-urile, parca ati plecat cu coasa in spate la secerat, asa cadeau englezii! Dar in rest, au jucat onorabil, s-o tina tot asa!

| anonim_4396 explică (pentru valentingb):

Ce sa zic... cam ai dreptate, trebuie s-o lase mai usor cu fault-urile in rest sunt cei mai buni... Steaua=Campioana Romaniei

| valentingb a răspuns:

Merci. Stiu ca am dreptate, altfel nu as mai fi raspuns. Parerea mea este ca jcatorii au dat cat au putut, antrenorul e vinovat ca au piedut, trebuia sa schimbe oamenii obositi, oricum nu avea ce risca.

| valentingb a răspuns (pentru NevastuicAaA):

Bine amice, fie cum spui tu.

| NevastuicAaA a răspuns (pentru valentingb):

Pare corect ce spui tu.Dar fii sigur ca a fost si un motiv anume pentru care a ales Reghe varianta asta. Poate se gandea la prelungiri sau chiar penalti.

| anonim_4396 explică (pentru NevastuicAaA):

Exact asta cred si eu, ai mare dreptate in tot ce zici reghe nu e vinovat de nimic, chelsea e o echipa mare, se vedea ca erau obositi, asta e. o sa invete din greseala asta si o sa ajunga o echipa foarte mare steaua

| anonim_4396 explică (pentru NevastuicAaA):

Reghe cred ca se gandea ca se va ajunge la penalty si probabil voia sa pastreze schimbarile de jucatori pentru penalty. Daca baga un jucator nou in teren risca sa nu fie incalzit sau sa faca greseli care puteau costa calificarea. Oricum sunt convinsa ca steaua va invata din aceasta infrangere si ca va ajunge o echipa mare, o sa vedeti.

| anonim_4396 explică (pentru valentingb):

Nu e vinovat reghe de nimic.
Reghe cred ca se gandea ca se va ajunge la penalty si probabil voia sa pastreze schimbarile de jucatori pentru penalty. Daca baga un jucator nou in teren risca sa nu fie incalzit sau sa faca greseli care puteau costa calificarea. Oricum sunt convinsa ca steaua va invata din aceasta infrangere si ca va ajunge o echipa mare, o sa vedeti.

| NevastuicAaA a răspuns (pentru valentingb):

Reghe nu e vinovat. Jucatorii au fost antrenati foarte bine, dar in fata unei echipe precum Chealsea joci cu alt sentiment.Un jucator nou in teren ar fi insemnat sa riste.Nu era incalzit si putea face greseli care costau.
Asa ajunge o echipa mare, prin meciuri pierdute/castigate cu echipe cu experienta.Din greseli se invata.

| NevastuicAaA a răspuns:

Steaua a jucat bine, dar se vedea clar ca nu mai puteau, erau prea obositi sa mai alerge.

Cu o noapte inainte de meci, la ora 2 in hotelul stelei s-a dat alarma de incendiu, care era falsa.Iti dai seama ce s-au mai odihnit jucatorii.
Chelsea a tremurat la meci.Stiau ca pot pierde.Aici au aparut jucatorii de milioane.Asta a fost diferenta.
Oricum Steaua este o echipa mare, de valoare.

| anonim_4396 explică (pentru NevastuicAaA):

Ai mare dreptate. Stiu de faza cu alarma la 2 noaptea si chiar se vedea ca nu mai puteau de oboseala. De teama ce le era celor de la Chelsea sa nu piarda, in ultimele minute au tot tras de timp cu schimbatul jucatorilor etc. Si cred ca si faza cu alarma falsa nu a fost o "coincidenta"

| Lynna a răspuns:

Ai dat tu cel mai bun mesaj : Am pierdut calificarea, am câştigat respectul tuturor! Steaua chiar merita sa castige... Este cea mai buna echipa pe care o are Romania ( si probabil si pe care o va avea in viitor ). Insa ne vom lua cu siguranta revansa! Curaj stelisti, se poate!

Răspuns utilizator avertizat
| KrYsTy2OOO a răspuns:

Steaua e cea mai buna, chiar si dupa a pierdut meciul cu Chelsea o echipa buna, dar care a pierdut in fata stelei, pe 7 martie. Steaua a dat dovada de curaj. Fortza Steaua, seti cea mai buna!

| Daniel_Vuia_1999 a răspuns:

Desi nu eu nu sunt suporter Stelist... Am tinut cu Steaua cand a jucat cu Chelsea ...La momentul de fata este cea m-ai buna echipa din Romania. Tot respectul