| sincron44 a întrebat:

Am primit niste sageti de darts pro, iar varful nu este bunsad cand le arunc nu intra in tinta. sunt prea late. As vrea sa stiu ce fel de varfuri exista? ca sa stiu ce varf e bun pentru aparatele electronice din pub-urihappy Help!

2 răspunsuri:
| SNOWTIGER a răspuns:

CEAU incearca cu cutitu sa subtiezi un pic varfurile si daca exista cumparati varfuri de plastic

| sincron44 explică (pentru SNOWTIGER):

Am varf din plastic, doar ca e prea gors pentru aparatele din pub-uri...Ar fi bun o ascutitoare.acum am gasit asa ceva: http://www.tatbiliard.ro/produse/12--darts/571-ascutitor-sageti-jiffy.html