| HappineSsb a întrebat:

De curand am vazut pe eurosport ca tot dau campionate de darts si m-am uitat si mi-a placut foarte mult acest sport :) as dori sa ma apuc si eu dar nu prea stiu ce tabla sa imi cumpar. am gasit acest bord http://gamecenter.ro/bord-de-darts-winmau-pro-sfb-p-1151 .html ce ziceti e bun pentru inceput? si as mai dori sa va intreb ce sageti sa imi iau si de ce greutate pentru inceput? daca stiti un site sau ceva cu regulile jocului ( eu le-am inteles in mare dar nu stiu de exemplu de la ce distanta se arunca la tinta sau tinta la ce distanta se afla de sol etc. ) dau FUNDA carui imi poate furniza orice informatie din ce am intrebat eu;;)

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se gasesc in hipermarket cam 130 si cu 40 pentru copii

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ceva simplu la inceput cam 500 ron - ceva bun- si daca esti pasionat plusezi.

| HappineSsb explică (pentru besleaganicolaecosmin):

500 ron x_X cam mult. stau cam rau cu fondurilehee hee ce mi-ai recomanda?

| HappineSsb explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Mersi o sa caut

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru HappineSsb):

Se gasesc in hipermarket cam 130 si cu 40 pentru copii