| Kiddu97 a întrebat:

Am pus un bilet la public bet la hochei. pe meciul Yunost-Zhlobin. am pus 1 solist. dar pana in prelungiri a fost 2-2 si in prelungiri a mai dat Yunost 1 gol dar nu inteleg de ce scrie la meci acolo DUPA PRELUNGIRI? astept un raspuns please puppy dog eyes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site si vezi daca apare biletul ca si castigator sau nu.
Oricum, la meciuri se i-a in considerare doar timpul regulamentar, fara prelungiri.

| petre059 a răspuns:

1 solist era valabil la terminarea timpului regulamentar, victoria in prelungiri nu e valabila. deci pronostic exact e X.