| Lucian1096 a întrebat:

Am pus si eu un bilet la pariuri astăzi, si am pus un meci amical la fotbal: Zenit St. P - P. Gilwice, si nu îmi arata meciul pe niciun site de flashscore, etc. Am intrat sa-l verific, si tot asa nu îmi arata dacă a bătut, dacă a făcut egal, etc. Nici în următoarele zile nu se mai joaca meciul, adică nu îl arata. Am pus la sky-bets.ro biletul, dacă meciul asta nu se mai joaca deloc, cum rămâne cu biletul? Se mai ia în considerare?

1 răspuns:
| emignon a răspuns:

Pariurile nu sunt un mod nici sigur, nici cinstit de a castiga bani. Banii optinuti in urma pariurilor de obicei se pierd la fel de usor cum vin. Chestia e, daca vin candva.
Mai practic mi se pare cautarea unui loc de munca.
Nu va vine sa credeti? Incercati, si va veti convinge.