| Ionuț_Petrea_2000 a întrebat:

Am pus un bilet ieri, si mi au iesit toate meciurile dar faza e ca la un meci mai exact la meciul Laval-Lorient am pus 2 si Lorient a castigat la penalty biletul e castigator sau nu? ( Am mai patit la fel acum un an la Finala Atletico Madrid cu Real am pus pe Real si atunci Realul a castigat finala la penalty si biletul a fost castigator) dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| RzV28 a răspuns:

Depinde ce ai pariat, daca ai pus 2 simplu, solist e pierzator pentru ca se ea in calcul rezultatul la finalul celor 90 de minute. Tu la meciul ala aveai posibilitatea sa joci si cine se califica avand in vedere ca a fost meci cu penalty-uri si daca jucai ca echipa 2 se califica atunci ai castigat. Dar de obicei la agentiile stradale rar intalnesti genul asta de pariuri si sigur nu te-ai complicat cu el. Poti totusi verifica pe site-ul agentiei, la toate ai posibilitatea sa verifici starea unui bilet, introduci codul si vezi cum sta treaba!

1 răspuns:
| AlexBV2002 a răspuns:

Nu este pentru ca tu ai pariat doar doua reprize!