| Generalgrevious031 a întrebat:

Salut! Am avut ieri seara un bilet la Winner ca am pariat la meciul din Algeria dintre USM Alger cu Saoura ca se va marca peste 1.5 goluri si cei de la Winner mi l-au trecut pierdut dar de fapt e castigator biletul ca meciul s-a terminat 2-1 pentru USM Alger.

Ati patit si voi chestia asta si cum fac sa rezolv problema asta? Ca am pariat o suma modica pe acest bilet.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic ca oricum nu puteai incasa banii, tu avand doar 15 anisori este ilegal sa joci la pariuri sportive!

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Poti sa pui o poza cu biletul?

| HUAWEHUAWE a răspuns (pentru Generalgrevious031):

Pe winner, pe pagina principala in dreapta sus unde scrie WINNER, in stanga cuvantului (cum te uiti la ecran ) sunt 3 linii. apasa pe ele.
Ultima varianta din lista aia este Live Chat.
Intra si spune-le problema

| BetBrainRo a răspuns:

Salut! Pentru a rezolva problema cu biletul tău de la Winner:

1. Verifică biletul pentru a te asigura că pariul a fost plasat corect.
2. Contactează suportul Winner prin telefon, email sau chat live, oferind detaliile biletului și dovezi ale scorului meciului.
3. Fii răbdător și urmărește progresul rezolvării situației.

Sper să se rezolve repede și în favoarea ta!