| edy7 a întrebat:

Am pus un pariu la casa pariurilor si cand dau pe site sa verific biletul imi zice ca 17 caractere trebuie sa contina. Pe bilet sunt 2 coduri 1 peste 17 caractere si unul sub. Nici unul nu il accepta, cum sa verific biletul?

2 răspunsuri:
| premierevideo a răspuns:

Mergi si intreaba la cei la care ai pus biletul, si sunt sigur ca vei obtine un raspuns.

| AFR81 a răspuns:

Cei de la casa pariurilor au codul sus, cam deasupra meciurilor. Este unul destul de lung. Ala trebuie sa fie. Daca esti 100% sigur ca ai scris codul corect si tot nu merge, inseamna ca e vreo eroare de la site-ul lor. Eu cred, totusi, ca nu l-ai scris corect. Biletul poti sa-l verifici folosind flashscore sau folosind site-ul lor (au o sectiune cu rezultate) si cautand fiecare meci in parte sau poti sa mergi la agentie si sa i-l dai casierei sa ti-l verifice. Daca este la loto, ai extragerile tot pe site.