| sica2 a întrebat:

Am si eu o intrebare.La sala de forta trebuie sa mergi direct echipat sau te echipezi intr-un vestiar de acolo?

6 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Iti iei frumos ce iti trebuie intr-o geanta si te echipezi acolo.

| stlucian a răspuns:

Toate salile au vestiare unde te poti schimba (asta in cazul salilor care se respecta).Nu recomand alte sali fara supraveghere catdacat iar in cazul cand nu ai alta optiune mai bine renunta! O sala de forta in primul rand trebuie sa fie echipata si apoi folosita!

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Nu trebuie sa mergi echipat direct... Trebuie sa fie un vestiar

| MadaMadalici a răspuns:

Este mai ok sa te echipezi in vestiar. Cand termini antrenamentul poti sa faci un dus te schimbi in hainele de oras si esti ca nou

| Coconetu_Ion_1976 a răspuns:

Ar trebui sa aiba vestiar acolo, dar daca nu au trebuie sa te duci direct echipat.happy

| Blamely a răspuns:

Au vestiar, te echipezi acolo.