| Low123 a întrebat:

De la ce varsta este bine sa mergi la sala de forta?happy

Răspuns Câştigător
| domnuScoica a răspuns:

Salut.

Varsta ideala si recomandata este de 16 ani deoarece la acea varsta sunt dezvoltate oasele cat si muschii corpului.

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Eu iti recomand peste 18 ani. Iar pana la varsta aia sa faci un sport care iti place indiferent care.

| Low123 explică (pentru Nickname1890):

Fac tenis destul de serios oricum...

| Nickname1890 a răspuns (pentru Low123):

E bine... nu stiu cati ani ai, dar nu cred ca ai nevoie de sala. Ba chiar sala ar putea sa-ti afecteze performanta la tennis daca o faci de capul tau.

| dracu14 a răspuns:

Orice varsta

| Laurentiu9637 a răspuns:

Cel mai bine este de la 18 ani. dar poti incepe si de la 16 ani daca esti dezvoltat happy