| Epure_Alex_2000 a întrebat:

Am și eu o întrebare legata de skandenberg. Practic acest sport de 1 an și acum aproximativ o săptămână am dat skandenberg cu un băiat pe o suprafață tare din lemn. Acum mă înțeapă foarte tare cotul dacă îl inping pe masa. Spre exemplu dacă îl trag pe masa nu am nicio problema. Țin sa precizez ca nu e prima oare când dau skandemberg pe lemn sau alta suprafata tare.

Răspuns Câştigător
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Ai facut o radiografie? Daca nu, fa una si fuga la ortoped. Daca nu e fisura sau o afectiune a articulatiei cotului, poate fi de natura neurologica, caz in care ti-ar recomanda acupunctura!