| anonim_4396 a întrebat:

Cateodata ma doare rau sub pectoraul stang, adica ma inteapa, de parca m-ar injunghia unu cu un cutit, nu-mi ramane decat sa respir incet si des, daca trag prea mult aer in piept ma inteapa si mai tare. Hmm, ce ar putea fi? Mi se intampla zilnic, tin sa precizez ca fac mult sport, de multe ori pana nu mai ma pot deplasa, ma suprasolicit happy.

1 răspuns:
| YoonaSNSD a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un doctor. Poti sa ai o problema la colon sau cine stie... Insanatosire grabnica!