| cristi2415151 a întrebat:

O intrebare, cunosc un baiat care la sala trage cu greutati foarte mari, mai ales la biceps si triceps, si la skandemberg e foarte slab
care o fi problema?

4 răspunsuri:
| NoNameo a răspuns:

Pentru skandemberg nu trebuie neaparat sa ai muschi, el poate are muschi dar nu poate sa traga, la skandemberg nu iti trebuie muschi foarte mari sa poti sa tragi, mai intai face skandemberg cu multi si o sa poata trage, dar acum depinde si ce ii poate lui corpul.

| Lewis a răspuns:

Acel baiat, lucreaza pentru masa nu pentru forta! Nu e nici o problema

| Dumnezeul a răspuns:

Heh, daca trage cu greutati mari, si face sala de putin timp degeaba face... sala nu se face dupa cat poti tu sa ridici, ci cat simiti, in primul rand trebuie sa ridice putin (nici chiar putin) si mult. si treaba cu skandemberg, poate are incheietura slaba...