| paulmircea2000 a întrebat:

...stit can pun in vanzare biletel petnru meciul steaua vs Vardar Skopje la casele de bilete ...nu online

2 răspunsuri:
| RsKd a răspuns:

SHARE

UTILE
Clasament Liga 1
Meciurile etapei
ProSport pe iPhone
Steaua Bucureşti anunta ca, incepand de vineri, 28 iunie, ora 14:00, vor fi puse in vanzare online biletele pentru partida cu Vardar Skopje, din turul II preliminar al UEFA Champions League.

| RsKd a răspuns (pentru RsKd):

Steaua Bucureşti anunta ca, incepand de vineri, 28 iunie, ora 14:00, vor fi puse in vanzare online biletele pentru partida cu Vardar Skopje, din turul II preliminar al UEFA Champions League.