| AlbertoMadalin17 a întrebat:

Am și eu o mică întrebare despre alimentație!
Fac calisternice(abdomene,flotări, tracțiuni) bag și gantere in unele zile, sunt in surplus caloric trebuie sa consum 2500 calorii pentru asta folosesc o aplicație si un cântar de bucătărie.
Dar in majoritatea zilelor trec de grăsimi cu 20, 30 grame de exemplu aplicația îmi spune ca am de mâncat 129g proteine, 322g carbohidrați, 86g grăsimi dar câteodată rămân cu 500, 600 de calorii și na mai apelez la ceva dulce sa mi se facă caloriile și trec cu 20, 30 grame peste grăsimi, ce se va întâmpla dacă o țin tot așa?

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu o sa se intample nimic, e ok, nu respecti la virgula aplicatia aia.