| AlbertoMadalin17 a întrebat:

Am și eu o întrebare legata de surplusul caloric.
De 4 zile m-am apucat sa mănânc in surplus caloric, dar nu inteleg o chestie,când ești in deficit chiar dacă mănânci dulciuri slăbești atât timp cât respecți caloriile?
Acum întrebarea este:
Când sunt in surplus caloric și fac și tracțiuni,flotări, abdomene, gantere pot mânca ceva dulce, puțin gem, un corn pe zi sau un energizant? Sau non-stop piept de pui și salate?

2 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Da, poti mânca ceva dulce. Indicat e să-l integrezi după antrenament dacă tot happy

| Psihiatrie a răspuns:

Din contra, chiar se recomanda din cand in cand un cheat days, in general poti sa il faci cand bagi picioare.
atata timp cat stii sa nu intreci limita, cu ziua asta o sa stimulezi metabolismul.