| become07 a întrebat:

Am si eu o problema la fifa 13, cand dau sa intru in meci ma scoate din joc fara sa-mi apara nici o eroare! Stie cineva cei de facut?!

Răspuns Câştigător
| SimoFralala a răspuns:

Incearca cu o rezolutie mai mica, alta versiune de fifa sau alta versiune a crack-ului. Poti cauta si daca e vreun update, ceva, pe site-ul oficial al jocului.

| become07 explică (pentru SimoFralala):

Am rezolvat problema merge perfect la rezolutie maxima! love struck

| AnonimusGate a răspuns (pentru become07):

Cum ai rezolvato ca si eu o am?

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

S-ar putea a fie de la un patch. Asa mi se intampla si mie uneori la fifa 07. Poti sa mai schimbi crack-ul sa vezi daca face la fel.