| CatalinMelinte a întrebat:

Am un prieten are 65kg vrea mai putine kg, a fost undeva a slabit 3kg.Cum sa dea mai multe jos?(nu are bani pentru sala de forta)

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

1. scade cantitatea de calorii din alimentatie ( carne fiarta sau pe gratar in loc de prajita, etc. )
2. alte sporturi, inot, alergat, etc., pe care le poate face gratis, in aer liber.

1 răspuns:
| alexionut98 a răspuns:

Cum a spus cosmin 86 sa scada caloriile din alimentie si sa lerge un km pe seara si dupa ce alearga sa bea 2 pahare de lapte sa fac o pauza de 30 min si sa faca 200 de abdomene eu asa am slabit 5 kg in 3 saptamani succes!