| sellyz a întrebat:

Anul acesta daca au fost jocurile olimpice vor mai fi mondialele?

6 răspunsuri:
| stefanel11 a răspuns:

Nu exista jocurile mondiale -_-"

| sellyz explică (pentru stefanel11):

laughing nu jocuri mondiale laughing rolling on the floor campionate mondiale. uite-te si tu pe youtube la caapionatele mondiale de gimnastica sa vazi ca exista

| FanGimnasticaArtistica a răspuns:

In anul olimpic nu se mai tine campionatul mondial de gimnastica(daca la asta te referi)
Uite aici o lista cu campionatele mondiale si anii in care au fost...o sa observi ca in anii olimpici lipsesc
http://en.wikipedia.org/wiki/World_Artistic_Gymnastics_Championships

| FanGimnasticaArtistica a răspuns:

Am uitat sa mentionez cu exceptia anilor 1996 si 1992. Au fost singurere dati cand s-au tinut mondialele in anul olimpic(la gimnastica)

| BoyEnergy a răspuns:

Asta depinde doar de ei, s-ar putea sa da.

| sellyz explică (pentru BoyEnergy):

De care ei? de ce depinde?