| Danielforlafu a întrebat:

Are ceva daca port adidasi,incaltaminte de baschet pe strada, in oras?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! De ce nu? In primul rand trebuie sa iti placa si sa te faca sa te simti bine si lejer in ei! Dupa aceea trebuie sa iti asortezi restul garderobei cu acestia.In rest, nu incerca sa te imbraci ca altii si sa fi ca ei...doar fi original si fi tu insuti! Restul tine de atitudinehappy! Meriti"a doua sansa"

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca se potrivesc cu ce esti imbracat, nu e nicio problema.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te imbraci in trening sau sport, atunci nu are nimic, dar daca te imbraci la costum sau elegant, atunci arati total pe dos.

| P4rAd0x a răspuns:

Pai cat timp arata bine, nu vad de ce nu. Ar fi ideal sa se potriveasca cu ceea ce porti in rest, gen restul hainelor, si cam atat, si de preferat ar fi, dupa parerea mea, sa nu fie adidasi retardati, gen de cocalari. In rest depinde doar de varsta ta, pentru ca daca ai cam peste 14 ani nu prea ar fi ok.

| CautFilmHorror a răspuns:

Da man. te arata si babele cu degetu. nu e ok. ia si tu niste ceva de doamneajuta.

| lilica06 a răspuns:

Nu e nici o problema, poti purta ce iti place, dar daca tii foarte mult la cum iti vad altii tinuta sau cum iti vezi tu tinuta, asorteaza-te cu hainele, intr-un stil placut si sa te simti cat mai comoda.Multi adolescenti poarta adidasi si basceti, singura problema pe care o poti avea e comoditatea, ea trebuie sa fie intai de toate. Sper ca te-am ajutat cu un mic sfat