| Alysée a întrebat:

As dori o scurta descriere pentru aerobic, pilates, taebo, step aerobic. ce rezultate da fiecare.mersi fundita

Răspuns Câştigător
| str a răspuns:

Taebo reprezinta o combinatie intre arte martiale si fittnes, partea de arte martiale cuprinde cateva lovituri'''mari si late''vreo 2 de genunchi vreo 2 de pumni,si lovituri cu picioarele in exterior la un nivel precar fara ''armare''si etapele care trebuie urmate cand dai o astfel de lovitura,dar toate astea au un anumit rol in contractarea muschilor,mai sunt unele exercitii de relaxare a musculaturii de dezvolatare a ei,totul se desfasoara pe muzica alerta,mai fac din cand in cand in loc de alergat, in rest fac arte martiale de cativa ani, imi sunt mai folositoare. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| row a răspuns:

Aici gasesti toate informatiile http://www.taebofitness.ro/, ar putea sa te intereseze